Sport
Infarktový duel Liberce a Třince nakonec rozsekl Hudáček
22. 1. 2019 Po druhé třetině utkání mezi Libercem a Třincem napadlo asi jen málokoho, jak moc se ještě duel může zvrhnout. Šelmy vedly 3:0 a Oceláři vypadali, tak říkajíc, na ručník. Třinečtí ale ve třetí části dokázali srovnat a vše rázem směřovalo do prodloužení. To ale v...
Sparťanský fotbalista Vatajelu bude na jaře hostovat v Jablonci
22. 1. 2019 Bogdan Vatajelu odchází z pražské Sparty na půlroční hostování s opcí do Jablonce. Informovaly o tom webové stránky obou klubů. Pětadvacetiletý rumunský fotbalista může hrát na levém kraji obrany nebo zálohy. Vatajelu přišel na Letnou před dvěma lety z Universitatey Craiova.
Liberec pouští Mashikeho Sukisu na hostování zpět do Budějovic
22. 1. 2019 S fotbalisty Liberce neodcestoval na soustředění konžský útočník Elvis Mashike Sukisa, který míří zpět do druholigových Českých Budějovic na půlroční hostování. Čtyřiadvacetiletý Mashike Sukisa přestoupil do Liberce v létě právě z Českých Budějovic, kam zamířil o rok dříve z Vltavínu. Předtím působil na Slovensku.
Pozor! Pod Ještěd v úterý zavítá lídr extraligy Oceláři z Třince
21. 1. 2019 V úterý, 22. ledna, odehrají Bílí Tygři v Home Credit Areně dohrávku 30. kola s Oceláři z Třince. Podaří se Tygrům vyzrát na třineckou ocel a přidat druhou výhru po sobě? Na to se přijďte podívat v úterý, 22. ledna, do Home Credit Areny. Úvodní vhazování zde bude vhozeno v 18:00!
Liberec porazil DTJ Hradec Králové a je druhý v extralize!
21. 1. 2019 Vítězství 4:2 nad DTJ Hradec Králové katapultovalo SKST Liberec na druhou příčku extraligové tabulky. Bezchybný byl opět Samuel Kalužný s Radkem Košťálem. Utkání s „DTJéčkem“ pravidelně vrcholí dramatem do posledních míčků a nejinak tomu bylo i tentokrát v pavlovické herně.
Trávník si poranil koleno a bude Jablonci několik týdnů chybět
21. 1. 2019 Fotbalový reprezentant Michal Trávník si při tréninku lehce poranil koleno a bude Jablonci chybět v úvodu jarní části sezony. Podle vyjádření klubu si léčba vyžádá několik týdnů. Březnový sraz národního týmu by však měl stihnout.
Bílí Tygři letos podruhé ovládli brněnský led, porazili Kometu
20. 1. 2019 Vyrovnané a bojovné utkání nabídlo fanouškům branky až ve druhé třetině a obě z hokejek libereckých hráčů. V závěrečném dějství sice Kometa snížila, jenže Tygři své jednobrankové vedení po zodpovědném výkonu ubránili a zaslouženě si připsali tři body. Do zápasu vstoupili důrazněji Liberečtí, kteří si svou aktivitou vybojovali ve třetí minutě přesilovou hru.
Chcete mít doma malého Tygra? Přijďte 26. 1. na Týden hokeje
20. 1. 2019 V sobotu 26. ledna od 10:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Bílí Tygři Liberec ve spolupráci s Českým hokejem pořádají ve Svijanské aréně akci v rámci Týdne hokeje.
Prokletí brněnského ledu Tygři naposledy zlomili. A dnes?
20. 1. 2019 Po jedenácti výhrách v Home Credit Aréně v řadě přišla porážka, když Liberečtí po tuhé bitvě podlehli Litvínovu 2:3. Nyní čeká svěřence trenéra Filipa Pešána náročné střetnutí v Brně, kde vůbec není jednoduché vyhrát. Poslední zápas na jihu Moravy ale zvládli na jedničku, zopakují parádní výkon?