reklama
Genus plus
central > 5.4.2017 18:05
Doprava v centru Jablonce se po otevření OD Central vrací do normálu. Obnoveno je parkování, od čtvrtka budou znovu v provozu i parkovací automaty.
vlajka > 5.4.2017 17:05
Liberec k sobotnímu Mezinárodnímu dnu Romů vyvěsí romskou vlajku, bude na stožáru před radnicí. K takovému symbolickému aktu přistoupí město poprvé.
varhany > 5.4.2017 16:05
Staré píšťalové varhany v obřadní síni radnice v Liberci asi ještě letos nahradí elektronické. Město za ně zaplatí asi 1,7 milionu Kč.
Dnes je: Čtvrtek 14. prosinec 2017
Svátek má: Lýdie
Ondřej Červinka: Liberecká paralýza – ohlédnutí za březnovým zastupitelstvem
5. 4. 2017 Liberec je v krizi. V krizi, jakou ještě nepoznal. Není to krize finanční, je to totální krize politická. Koalice exANO a Změny pro Liberec sice formálně stále existuje, ale fakticky se jedná o krvelačný souboj, kdy jeden dokazuje druhému, kdo má větší svaly. Společně si pak...
Nenalezeny žádné zprávy
Tygři v Chomutově bojovali, Pirátům ale podlehli 3:5 a série je vyrovnaná
5. 4. 2017 Během čtvrtého zápasu v SD Aréně Tygři makali na plné obrátky. Bojovali, ale třetí bod nezískali. Do Liberce se tak série vrátí za stavu 2:2 a přinese minimálně další dva zápasy.
Kraj rozdělí loňské úspory ve výši bezmála 193 milionů korun
Rada Libereckého kraje na svém včerejším jednání odsouhlasila záměr rozdělení a zapojení disponibilního zůstatku. Jedná se o zdroje z dosažených vyšších příjmů a nerealizovaných výdajů, které po zohlednění převodů a „úhrad“ smluvních a obdobných závazků...
Plošná stávka u dopravců v kraji nebude, řidičům se mzdy zvýšily o 5 000 Kč měsíčně
AKTUALIZOVÁNO: Po úterním jednání vedení kraje, tří majoritních dopravců a zástupců odborářů je jasné, že stávka řidičů příměstských autobusů v Libereckém kraji ve čtvrtek 6. dubna nebude. Podle hejtmana Martina Půty se někteří řidiči připojí pouze symbolicky,...
Důležité linky MHD v České Lípě i přes stávku řidičů vyjedou
K celostátní stávce řidičů se připojí i někteří řidiči autobusů MHD z České Lípy. Vedení města ale dnes se zástupcem firmy BusLine vyjednalo, že v den stávky 6. dubna vyjedou linky, kterými jezdí nejvíce lidí.
Velikonoce na náměstí v Liberci startují už tento pátek
Velikonoční trhy na náměstí před radnicí přinášejí i letos bohatý kulturní program a pestrou nabídku prodejních stánků. Po zkušenostech z vánočních trhů nebude chybět oblíbený občerstvovací bar uprostřed tržiště.
Jan Stránský: Do čtvrtého zápasu musíme jít s čistou hlavou
Po třech utkáních série Tygři vedou 2:1. V Chomutově poprvé během play-off nevstřelili gól a ve čtvrtém střetnutí se budou pokoušet vybojovat cenný třetí bod. „Je to jen a jen o koncentraci. Musíme prohru hodit za hlavu a jít do čtvrtého utkání s čistou myslí," velí...
Liberecké divadlo uvede hru švédského dramatika Válka
Činohra libereckého divadla připravuje drama Válka od Larse Noréna, půjde o českou premiéru. Ve světě patří Norén mezi nejuznávanější švédské dramatiky, v Česku se jeho díla ale moc nehrají. Novinářům to řekl dramaturg divadla F.X. Šaldy Martin Urban.
reklama
Stavíme po celé republice. Stavíme pro váš lepší život. Pomáháme potřebným,...
5. 4. 2017 Jarní symboliku v podobě keramického beránka, dárek a občerstvení spolu s vystoupením dětí z liberecké mateřinky Korálek - to vše přivezla k jarním a velikonočním svátkům...
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
duben
2017
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).