reklama
Genus plus
central > 5.4.2017 18:05
Doprava v centru Jablonce se po otevření OD Central vrací do normálu. Obnoveno je parkování, od čtvrtka budou znovu v provozu i parkovací automaty.
vlajka > 5.4.2017 17:05
Liberec k sobotnímu Mezinárodnímu dnu Romů vyvěsí romskou vlajku, bude na stožáru před radnicí. K takovému symbolickému aktu přistoupí město poprvé.
varhany > 5.4.2017 16:05
Staré píšťalové varhany v obřadní síni radnice v Liberci asi ještě letos nahradí elektronické. Město za ně zaplatí asi 1,7 milionu Kč.
Dnes je: Středa 21. listopad 2018
Svátek má: Albert
Ondřej Červinka: Liberecká paralýza – ohlédnutí za březnovým zastupitelstvem
5. 4. 2017 Liberec je v krizi. V krizi, jakou ještě nepoznal. Není to krize finanční, je to totální krize politická. Koalice exANO a Změny pro Liberec sice formálně stále existuje, ale fakticky se jedná o krvelačný souboj, kdy jeden dokazuje druhému, kdo má větší svaly. Společně si pak...
Nenalezeny žádné zprávy
Tygři v Chomutově bojovali, Pirátům ale podlehli 3:5 a série je vyrovnaná
5. 4. 2017 Během čtvrtého zápasu v SD Aréně Tygři makali na plné obrátky. Bojovali, ale třetí bod nezískali. Do Liberce se tak série vrátí za stavu 2:2 a přinese minimálně další dva zápasy.
Kraj rozdělí loňské úspory ve výši bezmála 193 milionů korun
Rada Libereckého kraje na svém včerejším jednání odsouhlasila záměr rozdělení a zapojení disponibilního zůstatku. Jedná se o zdroje z dosažených vyšších příjmů a nerealizovaných výdajů, které po zohlednění převodů a „úhrad“ smluvních a obdobných závazků...
Plošná stávka u dopravců v kraji nebude, řidičům se mzdy zvýšily o 5 000 Kč měsíčně
AKTUALIZOVÁNO: Po úterním jednání vedení kraje, tří majoritních dopravců a zástupců odborářů je jasné, že stávka řidičů příměstských autobusů v Libereckém kraji ve čtvrtek 6. dubna nebude. Podle hejtmana Martina Půty se někteří řidiči připojí pouze symbolicky,...
Důležité linky MHD v České Lípě i přes stávku řidičů vyjedou
K celostátní stávce řidičů se připojí i někteří řidiči autobusů MHD z České Lípy. Vedení města ale dnes se zástupcem firmy BusLine vyjednalo, že v den stávky 6. dubna vyjedou linky, kterými jezdí nejvíce lidí.
Velikonoce na náměstí v Liberci startují už tento pátek
Velikonoční trhy na náměstí před radnicí přinášejí i letos bohatý kulturní program a pestrou nabídku prodejních stánků. Po zkušenostech z vánočních trhů nebude chybět oblíbený občerstvovací bar uprostřed tržiště.
Jan Stránský: Do čtvrtého zápasu musíme jít s čistou hlavou
Po třech utkáních série Tygři vedou 2:1. V Chomutově poprvé během play-off nevstřelili gól a ve čtvrtém střetnutí se budou pokoušet vybojovat cenný třetí bod. „Je to jen a jen o koncentraci. Musíme prohru hodit za hlavu a jít do čtvrtého utkání s čistou myslí," velí...
Liberecké divadlo uvede hru švédského dramatika Válka
Činohra libereckého divadla připravuje drama Válka od Larse Noréna, půjde o českou premiéru. Ve světě patří Norén mezi nejuznávanější švédské dramatiky, v Česku se jeho díla ale moc nehrají. Novinářům to řekl dramaturg divadla F.X. Šaldy Martin Urban.
reklama
5. 4. 2017 Jarní symboliku v podobě keramického beránka, dárek a občerstvení spolu s vystoupením dětí z liberecké mateřinky Korálek - to vše přivezla k jarním a velikonočním svátkům...
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
duben
2017
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).