reklama
Tipy a pozvánky
Na Grabštejně bude provázet svatá Barbora s pomocníky
21. 6. 2018 Blížící se víkend bude patřit na hradech Trosky a Grabštejn nebojácným návštěvníkům. V Betlémě bude otevřena výstava mapující život na venkově v období 1848-1948-1968. Na Kunětické hoře jsou rozmístěny historické fotografie mapující vývoj hradu. Přinášíme...
Pro permanentkáře ceny a rezervace míst jen do 29. června
20. 6. 2018 Až do 29. června si mohou majitelé hokejových permanentních vstupenek z loňské sezony zajistit za zvýhodněnou cenu svá místa pro nadcházející ročník. Čas se chýlí ke konci, neváhejte! Zároveň upozorňujeme fanoušky, že od soboty 30. června do neděle 8. července bude z důvodu dovolené a státních svátků uzavřen předprodej na Rotundě.
V první letní den povane klubem Na Rampě chlad z velehor
19. 6. 2018 První letní den oslavme netradičně. Ochlaďme se v nejvyšších velehorách. Extrémní hory i tajemný svět pod nimi poodhalí trojice cestovatelů a horolezců Ruda Švaříček, Vladimír Nosek a Libor Dušek ve čtvrtek 21. června v jabloneckém Klubu Na Rampě. Vyhlášený horolezec, spolehlivý doktor a hlavně skvělý chlap v každé situaci, to je Jablonečák Vladimír Nosek.
Jak to je s placením pojitného od státu během letní brigády?
19. 6. 2018 Je pravda, že když si budu jako studentka přes prázdniny vydělávat na brigádě, tak za mě stát přestane platit pojistné? A jak je to během studia? Odpovídá Oldřich Tichý, vedoucí tiskového oddělení a tiskový mluvčí VZP: Pokud student bezprostředně pokračuje v dalším studiu, bez jakéhokoliv přerušení, má statut nezaopatřeného dítěte (a nárok na platbu pojistného státem) i v době prázdnin mezi jednotlivými ročníky nebo mezi SŠ a VŠ, a to...
V Planetáriu na Late night party vědecké filmové trháky
18. 6. 2018 Liberecká iQLANDIA pořádá již počtvrté tolik oblíbenou pařbu pro dospěláky – Late night. Party plná experimentů tu propukne v pátek 22. června přesně v 18 hodin a zváni jsou všichni 18+. Podíváte se tu do Sexmisie, Kosma nebo GEOlabu, v Planetáriu vás pak čekají vybrané vědecké filmové trháky, třeba snímek „Jane“ z dílny National Geographic Studios a Public Road Productions.
Program Benátské! se 6 týdnů před akcí plní zvučnými jmény
18. 6. 2018 Za necelých šest týdnů odstartuje 26. ročník Festivalu Benátská! s Impulsem. „Jedu na Benátskou noc a těším se,“ krátce a výstižně charakterizoval svoje jediné letošní open air vystoupení Jarek Nohavica. Kdy? V sobotu 28. 7. od 21:20. A kdo se nemůže dočkat Festivalu a koncertu Jarka Nohavici? Xindl X! Proč?
V oblíbených destinacích je litr benzínu dražší až o 9 korun
17. 6. 2018 Minimálně čtvrtina českých turistů vyráží na dovolenou vlastním vozem. Ceny pohonných hmot v posledních měsících vytrvale rostou, Česko však v rámci EU stále patří do první třetiny nejlevnějších zemí. V nejoblíbenějších destinacích, jako jsou Itálie a Chorvatsko, jsou ale ceny benzínu a nafty o dost vyšší. Za srovnatelné ceny lze tankovat v Rakousku nebo Maďarsku. Absolutně nejlevnější v celé EU je dlouhodobě Bulharsko.
Pivovar Svijany proniká do zahraničí i přes české turisty
17. 6. 2018 Pivovar Svijany proniká do zahraničí i prostřednictvím českých turistů. Firma zatím dodává hlavně na Slovensko, kam míří 90 procent exportu. Až trojnásobný nárůst spotřeby ale očekává v létě v Chorvatsku, kde už pivem zásobuje 42 restaurací, to je více než dvojnásobek ve srovnání s loňskou letní sezonou. Svijanskou restauraci v blízkosti místa svého pobytu si mohou místní i turisté vyhledat na dvoujazyčné webové stránce www.svijany.hr, řekl...
Kostel sv. Anny hostí výstavu z Jizerských hor do Českého ráje
16. 6. 2018 OBSAHUJE FOTOGALERII: Na letní sezónu připravilo Jablonecké kulturní a informační centrum v kostele svaté Anny novou výstavu. Lákat k návštěvě by mohla místní i turisty. Uvidí zde výběr děl velkých výtvarných osobností našeho regionu.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
nevypadá úplně normálně, ale to se vědělo i bez jeho knáky a...
Nebezpečný živočich opustil své stádo. Co by mně či kohokoli jiného...
dobře, třikrát ex!
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
červen
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).