reklama
Tipy a pozvánky
Na Sychrov se sjedou o víkendu veteráni, Lemberk zve na věž
19. 4. 2018 Tento víkend se již podvacáté sjedou na Sychrově americké automobily, aby se tu utkaly o titul toho nejelegantnějšího veterána. Zámek Lemberk zve návštěvníky na zpřístupněnou středověkou věž. NPÚ pokračuje v sezóně 2018 s věrnostním programem Klíč k památkám, kdy...
Oslavte Den Země v liberecké iQLANDII a iQPARKU
18. 4. 2018 Den Země? Ano i naše Modrá planeta má svůj svátek a tým iQLANDIE a iQPARKU se jej rozhodl pořádně badatelsky oslavit. Neseďte proto v sobotu a neděli 21. a 22. dubna doma a vydejte se do libereckých science center. Věřte, bude to stát za to!
Sedmihorské léto přiveze velké hvězdy a výjimečné projekty
16. 4. 2018 Hudební a divadelní Sedmihorské léto 2018, které se každoročně odehrává v centru Českého ráje, nedávno zveřejnilo kompletní program. Kromě toho, že letos návštěvníci uvidí hvězdy jako Tomáš Klus (jediný letošní koncert v rámci Čech), Spirituál Kvintet, Simona Stašová, Ivan Trojan, Miroslav Krobot, Jaroslav Plesl, Klára Melíšková a mnoho dalších, čekají je i tři zcela výjimečné projekty. Tyto projekty se těší obrovské oblibě a návštěvnosti...
Na svatého Jiří vyjedou skauti s lampiony na přehradu v Liberci
15. 4. 2018 V úterý 24. dubna proběhne ve večerních hodinách od 19:00 do 21:30 na Liberecké přehradě další ročník Lampiónové plavby, kterou pro děti široké veřejnosti organizují přístavy vodních skautů a skautek Maják a Flotila společně se střediskem Ještěd. Tato akce se koná v den Sv. Jiří, patrona všech skautů a skautek.
Blues šedesátých let, rock&roll s nádechem psychedelie
15. 4. 2018 Sladký a pravdivý rock&roll s nádechem psychedelie, blues šedesátých let... to je Birth Of Joy. Holandská rocková hvězda z Utrechtu funguje už třináct let a nechává se inspirovat bluesovou a psychedelickou scénou 60. a 70. let. Nezříká se ale ani odkazu klasického rock’n’rollu či boogie a z druhé strany časové přímky modernějších tvrdších rockových variant stoner, grunge a punk.
Škwor veze v pátek do Home Credit Areny Uzavřenej kruh
12. 4. 2018 Už zítra, v pátek 13. dubna zaplní libereckou Home Credit Arenu příznivci metalu a ostré muziky. Své poslední album Uzavřenej kruh přiveze legendární kapela Škwor. Divákům slibuje velkou show, jak se na drsné chlapy patří. K výročí 20 let na hudební scéně si metalová skupina Škwor nadělila desáté řadové album Uzavřenej kruh a své dosud největší halové turné.
Sexmisie v iQlandii odstartovala novou badatelskou aktivitu
11. 4. 2018 Také při slově sex zčervenáte? Tomu bude konec! Nechte stud doma a vypravte se do liberecké iQLANDIE. Právě tady, konkrétně v expozici Sexmisie, dnes startuje opravdová bomba – nová badatelská aktivita pod názvem „mluVÍME o sexu“. A věřte, že se máte na co těšit.
Jeden svět mj. o kyberprostoru a ochraně ohrožených druhů
9. 4. 2018 Ve středu 11. dubna t.r. vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty. Slavnostní zahájení festivalu proběhne 11. 4. v kavárně Jitro a následovat budou dvě filmové projekce, které odkryjí dvě zásadní témata letošního festivalového ročníku - Informace v kyberprostoru a ochrana ohrožených druhů. Od 18.00 hodin čeká diváky projekce filmu Prekrim.
Vyrazte s dětmi za dinosaury do libereckého iQPARKU
7. 4. 2018 Fascinuje vaše děti svět dinosaurů? Pak neváhejte a vezměte je do libereckého iQPARKU! Právě tady probíhá každý dubnový víkend od 14 hodin speciální workshop pod názvem Dinománie. Během něho si malí badatelé vytvoří masky pravěkých ještěrů – triceratopse či tyranosaura, vyrobí si vlastního trilobita ze sádry či se dozví, jak probíhala evoluce člověka.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
nevypadá úplně normálně, ale to se vědělo i bez jeho knáky a...
Nebezpečný živočich opustil své stádo. Co by mně či kohokoli jiného...
dobře, třikrát ex!
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
duben
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).