reklama
Tipy a pozvánky
S vánoční nadílkou pohádek přichází i Naivní divadlo
17. 12. 2018 Naivní divadlo Liberec připravuje na Vánoce speciální nadílku pohádek. Na Štěpána, ve středu 26. prosince, uvede svou podzimní novinku, loutkovou komedii O hodině navíc aneb Potlach v hustníku. V sobotu 29. prosince se mohou diváci těšit na Pohádku o Raškovi.
Jablonecké muzeum zve návštěvníky na Vánoční tvoření
15. 12. 2018 Prodlužte si kouzelnou atmosféru vánočních svátků v Muzeu skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou. Ve čtvrtek 27. prosince nabízí po celý den již tradiční tvořivé vánoční dílny pro širokou veřejnost. V duchu vánočních svátků si mohou návštěvníci vyrobit vánoční ozdobu z korálků nebo vyzkoušet zdobení foukané skleněné ozdoby pod vedením Věry Černé a Jany Strakové.
Jablkoň a Vítkovi Veteráni zahrají o víkendu v Klubu na Rampě
14. 12. 2018 Jablonecký Klub na Rampě hostí o víkendu legendární kapelu Jablkoň a jedinečný projekt Vítkovi Veteráni. Jablkoň, který začínal jako folková kapela, je dnes ovlivněn mnoha různými hudebními směry, jejichž syntéza tvoří jedinečnou hudební poetiku kapely. Využívá nástroje od klasické kytary, bicích a trubky, přes basovou foukací harmoniku, až po pumpičku, či různě znějící kovové předměty. Dynamiku hudby umocňují členové kapely svým zpěvem,...
Liberecká iQLANDIA startuje program pro dospělé
12. 12. 2018 Liberecké science centrum iQLANDIA rozšiřuje svůj doprovodný program! Od 20. prosince spouští „iQCAFÉ“ – speciální seriál přednášek s přírodovědnou tematikou určený nejenom dospělým, ale i studentům vysokých a středních škol. První ryze vesmírný seminář pod názvem „Vánoční příběh Apolla 8“ povede Milan Halousek z České kosmické kanceláře, který je předním popularizátorem kosmonautiky v ČR. Tak neváhejte a přijďte, akce je po...
Lucie dozazí po 15 letech do Liberce s novým albem Evolucie
10. 12. 2018 Nejslavnější česká skupina Lucie bude pokračovat v koncertování i v roce 2019. Po osmi vyprodaných hokejových arénách se rozhodla vyrazit na turné po menších halách v Česku. V rámci pokračujícího turné k aktuálnímu albu EvoLucie dorazí 9. 11. i do Liberce (Home Credit Arena), kde patnáct let nekoncertovala. Hrdým partnerem turné je Penny Market. Vstupenky jsou exkluzivně v síti TicketLIVE.
Benátská! má zahraničního headlinera - švédskou Europe
9. 12. 2018 Festival Benátská! s Impulsem, který se bude konat 25. – 28. července 2019 ve Vesci u Liberce, oznamuje zahraničního headlinera – švédskou skupinu Europe. „Není na co čekat a tak s velkou radostí oznamujeme dalšího headlinera, jehož vystoupení se nám podařilo domluvit pro nadcházející ročník. Přijede Europe! Švédská rocková kapela u nás velmi dobře známá nejvíce asi hitem The Final Countdown,“ říká Petr Pečený, jeden z pořadatelů.
Charitativní prodej slonů chce pomoci onkologicky nemocným
9. 12. 2018 Charitativní prodej slonů pořádá Centrum Amelie 12. až 14. prosince od 10:00 do 20:00 v obchodním centru Forum v Liberci. Celý výtěžek z prodeje půjde na zajištění bezplatných služeb pro onkologicky nemocné a jejich blízké. K zakoupení budou stovky slonů ze všech možných materiálů, které na podporu nemocných zasílali během podzimu lidé z celé republiky.
Sport Park Liberec připravil aktivní Vánoce pro všechny
8. 12. 2018 Hledáte vhodný způsob, jak strávit volný čas o svátcích a zabavit nejen sebe, ale i celou svou rodinu? Sport Park Liberec nabízí hned několik možností, jak si užít společné chvíle. Navštivte veřejné bruslení ve Svijanské aréně, přijďte si zahrát badminton nebo zakoulet na bowling!
Pod stromeček můžete dát i výuku bezpečné jízdy v Sosnové
8. 12. 2018 Autodrom Sosnová ve spolupráci s asociací center pro zdokonalovací výcvik řidičů AČR přichází s novinkou – výukou bezpečného řízení pro čerstvé držitele řidičského průkazu. V osmi centrech bezpečné jízdy po celé republice nabízí za zvýhodněnou jednotnou cenu Kurz Teen zahrnující teoretickou přípravu i praktický trénink správných postupů při krizových situacích.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
nevypadá úplně normálně, ale to se vědělo i bez jeho knáky a...
Nebezpečný živočich opustil své stádo. Co by mně či kohokoli jiného...
dobře, třikrát ex!
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
prosinec
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).