Sport
Will: Má zásluha to není, život nasazují kluci přede mnou
20. 4. 2019 Obrovská obětavost a ochota podstoupit rizika spojená s vlastním zdravím stály podle gólmana Romana Willa za vyrovnáním hokejistů Liberce ve finálové sérii extraligového play off na 1:1. Měl tím na mysli především hru Bílých Tygrů ve dvou přesilovkách Ocelářů pět na...
Na ledě hrál úplně jiný tým, úvodní
20. 4. 2019 Hokejisté Liberce odehráli druhý finálový duel extraligy proti Třinci ve zcela odlišném rozpoložení než ten úvodní. Výsledek se dostavil. Čtvrteční porážku 1:2 odčinili Bílí Tygři výhrou 3:1 a nepustili tak Oceláře do trháku před stěhováním série na jejich půdu. Podle zkušeného beka Ladislava Šmída sehrálo velmi důležitou roli pozápasové setrvání v kabině po neúspěšném vstupu do boje o titul.
Tenhle boj o titul bude ještě napínavý, lístky už jsou v prodeji
20. 4. 2019 Po dvou finálových bitvách mezi Bílými Tygry a Oceláři Třinec je již vzhledem ke stavu 1:1 jisté, že se série ještě alespoň jednou vrátí do Liberce. Nenechte si to proklouznout mezi prsty! Prodej vstupenek na 5. zápas pro majitele permanentek a klubových karet startuje online již nyní, v sobotu v 9:00 pak výjimečně vypukne také předprodej na Rotundě.
Liberec odčinil porážku z úvodního zápasu, srovnal sérii na 1:1
20. 4. 2019 Hokejisté Liberce vyrovnali stav finálové série play off extraligy na 1:1, když porazili ve druhém domácím utkání Třinec 3:1. Bílí Tygři si po bezbrankové první třetině vybudovali ve druhém dějství během necelých dvou minut dvoubrankový náskok zásluhou Tomáše Filippiho a Libora Hudáčka, ale Tomáš Marcinko snížil. V závěru potvrdil úspěch vítěze základní části Jaroslav Vlach.
Vyhrocenou bitvu o hokejový trůn dnes ovládli Bílí Tygři! Finále je srovnáno na 1:1
19. 4. 2019 Ve druhém finálovém zápase se hodně dlouho čekalo na gól. Skóre otevřeli až ve druhé třetině Tygři, kteří si vybojovali dvoubrankové vedení. Oceláři ale snížili a v závěrečném dějství se tlačili za vyrovnáním. Liberečtí však svůj náskok uhájili a vyrovnali stav série! Už od úvodní minuty působili Liberečtí mnohem lepším dojmem než v prvním zápase.
Byl to zápas blbec, musíme se podívat do zrcadla, řekl Šmíd
19. 4. 2019 Hokejisté Liberce nezvládli první finálový zápas proti Třinci a po domácí prohře 1:2 byli na sebe hodně naštvaní. Sami si totiž uvědomovali, že neuspěli po zásluze a jejich výkon měl k ideálu daleko. Také obránce Ladislav Šmíd uznal, že Oceláři byli na severu Čech lepší. "Byl to z naší strany zápas blbec. Pořád je to ale jen zápas číslo jedna, panika tak rozhodně není na místě. Pár věcí jsme si ale museli po utkání v šatně mezi sebou...
V Liberci pokračuje hokejové finále, Tygři chtějí vyrovnat
19. 4. 2019 Hokejisté Liberce a Třince dnes odehrají druhý finálový zápas v play off extraligy. Ve čtvrtek si první vítězství v sérii o titul připsali hostující Oceláři, kteří využili dvě přesilové hry a vyhráli 2:1. V první třetině se prosadil tečovanou střelou Erik Hrňa, v druhé dorážkou Petr Vrána. Za domácí Bílé Tygry mezitím vyrovnal na 1:1 Tyler Redenbach. Třinec tak v play off vyhrál venku pátý z šesti zápasů.
Hokejisté Třince vyhráli první finále, rozhodli v přesilovkách
18. 4. 2019 Hokejisté Třince vstoupili vítězně do finále play off extraligy, když vyhráli na ledě Liberce 2:1. Oceláři vstřelili obě branky v početních výhodách, nejprve se prosadil Erik Hrňa, poté Petr Vrána. Za domácí v druhé třetině vyrovnal na 1:1 Tyler Redenbach. Třinec tak v play off vyhrál venku pátý z šesti zápasů. Série hraná na čtyři vítězství pokračuje v pátek opět na severu Čech.
Jdeme do finále! Tygři si s Oceláři podmanili letošní sezónu, teď se utkají o zlato
18. 4. 2019 Poprvé od roku 2016 o titul zabojují dva nejlepší celky ze základní části. Když se tak stalo naposledy, porazily šelmy ve finále Spartu! Nyní narazí na soupeře, se kterým disponují pozitivní bilancí. Obě mužstva vyřadila v semifinále giganty, Liberečtí si poradili s Kometou, Slezané vytlačili Plzeň. Jak bude vypadat první zápas série, která začíná už ve čtvrtek pod Ještědem?