Sport
Jablonec remizoval s Opavou doma 2:2 a je čtvrtý v tabulce
18. 2. 2019 OBSAHUJE FOTOGALERII: Fotbalisté Jablonce ve 21. kole první ligy doma s Opavou dvakrát neudrželi vedení a po remíze 2:2 zůstali na čtvrtém místě neúplné tabulky. Svěřenci Petra Rady slezského nováčka v nejvyšší soutěži neporazili čtyřikrát za sebou, po předchozích...
Slovan prohrál zápas proti Baníku 1:2 a odjel domů bez bodů
18. 2. 2019 Ve 21. kole FORTUNA:LIGY na náš tým čekal silný Baník. Obě mužstva v tabulce dělilo před zápasem sedm bodů a v případě výhry se Liberec mohl posunout na šesté místo. Po první půli se odcházelo do kabin za nerozhodného stavu, ale ve druhém poločase Slovan dvakrát v obraně zaspal a inkasoval. I přes bojovný závěr, ve kterém si dal vlastní gól Stronati, Liberečtí nedokázali stav zápasu otočit a prohráli 1:2.
Tygři ovládli derby s Boleslaví, soupeři povolili jedinou branku
17. 2. 2019 Utkání s Mladou Boleslaví začalo pěkně zostra, když se během prvních dvou minut prosadily oba celky. Další góly však přinesla až prostřední dvacetiminutovka, ve které se Tygři dostali do dvoubrankového vedení. Svůj náskok po zodpovědném výkonu udrželi až do závěrečné sirény a potřetí v sezóně přemohli Mladou Boleslav.
Jablonec remizoval s Opavou 2:2 a zůstal čtvrtý v tabulce
17. 2. 2019 Fotbalisté Jablonce ve 21. kole první ligy doma s Opavou dvakrát neudrželi vedení a po remíze 2:2 zůstali na čtvrtém místě neúplné tabulky. Svěřenci Petra Rady slezského nováčka v nejvyšší soutěži neporazili čtyřikrát za sebou.
V derby půjde o šestku i udržení náskoku na první příčce
17. 2. 2019 V neděli nás čeká zápas, který fanoušci obou regionálních rivalů pokaždé vyhlížejí s velkým očekáváním. V Boleslavi navíc bude o co hrát! Bruslaři se po pomalejším rozjezdu rozehráli do slušné formy, jež tento celek vynesla až do bojů o přímý postup do play-off. To liberečtí hokejisté mají ještě příjemnější starosti, sídlí totiž na samotném vrcholku tabulky! Dokáží porušit nadvládu domácích mužstev, která tento ročník derby provází?
R. Lenc: Bylo to vyrovnané, rozhodl důraz před bránou
16. 2. 2019 Bojovné utkání se Zlínem nakonec body nepřineslo. V dramatickém závěru Berani otočili vývoj zápasu a z města pod Ještědem si odvezli tři body. „Rozhodlo to, že Zlínští víc bojovali a za vítězstvím si šli víc než my. Mrzí nás, že jsme přerušili vítěznou šňůru. Chtěli jsme navázat na výhru z Třince,“ vypověděl Jakub Valský.
Zlín zvítězil nad Bílými Tygry 3:2 a přiblížil se na bod desítce
16. 2. 2019 FOTOGALERIE UVNITŘ: Hokejisté jedenáctého Zlína zvítězili ve 44. kole extraligy na ledě vedoucího Liberce 3:2 a po třetí výhře za sebou se přiblížili desátému Litvínovu na rozdíl jediného bodu. O prvním úspěchu Beranů ve vzájemných duelech po čtyřech prohrách za sebou rozhodl v 59. minutě Pavel Kubiš. Bílí Tygři poznali hořkost porážky poprvé po pěti výhrách a před druhou Plzní mají náskok pěti bodů. "Podařilo se nám výsledkově překvapit...
Bílí Tygři ztratili zápas se Zlínem až v úplném závěru
15. 2. 2019 Bílí Tygři v rámci 44. kola přivítali Zlín, proti kterému se jim v poslední době na domácím ledě dařilo. To se ale nepotvrdilo, protože si Berani díky dvěma gólům v závěru odvážejí domů všechny tři body. Za domácí se prosadili Petr Jelínek a Radan Lenc.
Potvrdí Tygři formu? Dnes si mohou zapsat 6. výhru v řadě
15. 2. 2019 V pátek, 15. února, Bílí Tygři na domácím ledě, tedy v Home Credit Areně, přivítají Berany ze Zlína. Budou mít přitom možnost zaznamenat už šestou výhru v řadě za sebou. PSG Berani Zlín se momentálně v tabulce Tipsport extraligy nacházejí na jedenáctém místě. Za dosavadních 43 zápasů zapsali bilanci 16-3-5-19 a celkem 59 bodů. Na desátou pozici zaručující předkolo play-off, kterou mimochodem drží VERVA Litvínov, ztrácejí dva body.