reklama
Genus plus
czocha > 20.4.2019 19:38
Majestátní, připomínající moravský Bouzov, se na skále nad Lešňianským jezerem vypíná Czocha. Polský zámek blízko Frýdlantu i jeho romantické okolí stojí za návštěvu. Je otevřen.
obří sud > 20.4.2019 16:31
Velmi rušno je nyní u Obřího sudu nad Lázněmi Libverda. Cyklisté a výletníci restauraci mají za cíl svých výletů. Objekt je ale stále na prodej. Realitní kancelář jej nabízí za 17,9 milionu.

 

hospoda > 20.4.2019 16:00
Stylová Hospoda Na Růžku je nově otevřená na rohu liberecké ulice Gutenbergovy a Zámeckého náměstí. To je hned vedle známé futuristické sochy Koule.
Dnes je: Sobota 20. duben 2019
Svátek má: Marcela

25 let spolupráce se společností Syner vyneslo Bílé Tygry na hokejové výsluní

11. 2. 2019
Pevné spojení mezi hokejovým klubem Bílí Tygři Liberec a společností Syner slaví v aktuální sezóně již pětadvacáté výročí. Za tuto dobu se díky podpoře stabilního generálního partnera podařilo v Liberci vybudovat organizaci, která do českého prostředí přenáší trendy světového hokeje a stává se vzorem pro další organizace. Po sportovní stránce jsou pak Bílí Tygři jedním z nejúspěšnějších českých hokejových klubů posledních dvou dekád na domácí i mezinárodní scéně.

„Troufám si říct, že se za těmi pětadvaceti lety můžeme ohlédnout s pýchou,“ hodnotí prezident klubu a spolumajitel společnosti Syner Petr Syrovátko uplynulé čtvrtstoletí a vypočítává největší mezníky společné spolupráce, „velmi brzy jsme postoupili z druhé ligy do první a po dalších sedmi letech jsme slavili postup do extraligy. V ní máme za sebou šestnáct odehraných sezon, kdy jsme čtyřikrát vyhráli Prezidentský pohár, dvakrát slavili bronz, jednou stříbro, došli do semifinále Ligy mistrů a dosáhli jsme i na metu nejvyšší, tedy na titul. Kromě krásných věcí si samozřejmě vzpomínám i na horší momenty, jako například na barážovou sezonu, kdy jsme ještě pět minut před koncem posledního utkání nevěděli, zda se vyhneme sportovní katastrofě v podobě sestupu. Tohle vše se mi za těch 25 let vybaví.“

 Čtvrtstoletí společné historie si Bílí Tygři připomenou v rámci domácího utkání s Kometou Brno, které je na programu v neděli 3. března. Před zahájením i v průběhu extraligového duelu bude připraven bohatý doprovodný program, který odstartuje už ve 13:00 ve Svijanské aréně. Tam se ve výjimečném exhibičním zápase utkají týmy složené z bývalých skvělých hráčů tygří historie. Svou účast přislíbili například hvězdy nedávné minulosti Petr Nedvěd, Ján Lašák, Marek Pinc, Milan Hnilička, Janové Plodek a Víšek nebo Václav Kočí. Na ledě se ale představí i liberečtí hráči z prvoligové éry a prvních extraligových let. Chybět nebudou kapitáni Aleš Vála, Tomáš Vozka, Jiří Peřina nebo Stanislav Procházka, a také dlouholeté opory Valdemar Jiruš, Angel Krstev, Jiří Kudrna i brankář Pavel Falta.

Po skončení exhibice bude připravena autogramiáda legend v prostoru před Svijanskou arénou.

 Zatímco předprodej vstupenek na extraligový zápas Bílých Tygrů s Kometou Brno bude zahájen až v sobotu 16. února, lístky na „Utkání hvězd“ jdou za symbolickou cenu 25 Kč do prodeje již dnes (pondělí 11. 2.) na Rotundě Home Credit Areny a v síti TicketMaster.

 Pětadvacáté výročí spolupráce připomíná také nová speciální stránka 25letvasne.cz, kde jsou přehledně uspořádány největší úspěchy Bílých Tygrů, statistické údaje, informace o hráčích a složení týmů v posledních pětadvaceti sezónách, to vše doplněno zajímavým audiovizuálním materiálem.   

reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
duben
2019
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).