reklama
Policie a hasiči
Další karambol: Vlak narazil do zabrány na konci kolejiště
18. 1. 2018 Dnes odpoledne krátce před půl pátou hodinou policisté na lince 158 přijali oznámení o nehodě osobního vlaku na vlakovém nádraží ve Smržovce. Osobní vlak vzhhledem k náledí na kolejích nedobrzdil a narazil do zabrány na konci kolejiště. V tomto vlaku v té době cestovalo...
Dnešek přinesl i smrtelný úraz při těžbě dřeva na Semilsku
18. 1. 2018 Dneší den je opravdu tragický. K neštěstí došlo i na Semilsku. Dnes po 8. hodině ranní těžil dřevo v lesním prostoru mezi obcemi Poniklá a Roprechtice 51letý muž. Při práci se zaklíněným stromem ve svažitém terénu se jeho mohutný kmen nečekaně uvolnil a spadl. Přitom se vymrštilo lano, které ho jistilo a zasáhlo muže do oblasti krku.
Osmdesátiletá paní zemřela v Tanvaldu při střetu s vlakem
18. 1. 2018 AKTUALIZOVÁNO: Dnes dopoledne krátce po půl jedenácté hodině policisté na lince 158 přijali oznámení o střetu vlaku s chodkyní na železničním přejezdu v ulici Poštovní v Tanvaldě. Při střetu s vlakem osmdesátiletá chodkyně utrpěla těžké zranění, kterému na místě události podlehla a zemřela. Ve vlaku v té době cestovalo 35 lidí a nikdo z nich zraněn nebyl.
Jediný víkend přinesl deset dopravních nehod se zvěří
17. 1. 2018 Jednou z velmi častých příčin dopravních nehod je srážka se zvěří. Faktorů, jež zapřičiňují tuto skupinu dopravních nehod je velké množství. Může se jednat o nepozornost řidiče, klimatické podmínky, vlivy počasí, denní a noční dobu, migrační trasy zvěře, ale také třeba i fakt, že vozidel na našich silnicích přibývá a síť dopravní infrastruktury se zvětšuje.
Hydraulická vyprošťovací zařízení byla dnes v permanenci
16. 1. 2018 Na silnicích Libereckého kraje si řidiči od rána "užívají své. Vrstva sněhu a místy neuklizené silnice dělají tradiční potíže. U dvou dopravních nehod, které se staly v časovém rozpětí 5 minut na dvou různých místech v Libereckém kraji dne 16. 1. 2018 kolem půl jedné odpoledne, bylo třeba použít hydraulické vyprošťovací zařízení.
Nechal auto na kolejích, po srážce s vlakem nadýchal
16. 1. 2018 Včera večer krátce po dvacáté hodině policisté na lince 158 přijali oznámení o střetu osobního vlaku s osobním motorovým vozidlem na železniční trati ve Spálově na Semilsku. Provedeným šetřením bylo zjištěno, že řidič při přejíždění železničního přejezdu sjel na koleje, odkud se snažil sám vyjet, což se mu ovšem nepodařilo a z vozidla vystoupil.
Výrostci okradli cestou z nákupu u Billy v Turnově starší paní
16. 1. 2018 V sobotu kolem 17. hodiny se vypravila do prodejny Billa v Turnově na malý nákup potravin 75letá místní žena. Ačkoliv je obchod od jejího bydliště vzdálený jen pouhých pět minut chůze, stala se v inkriminované době obětí útoku dvou zatím neznámých mladíků, kteří ji při zpáteční cestě okradli.
Mladík se dva měsíce vyhýbal nástupu do výkonu trestu. Marně
16. 1. 2018 V neděli 14. ledna vypátrali policisté z Hrádku nad Nisou muže, jenž se vyhýbal nástupu do výkonu trestu. I přes to, že si výzvu k nástupu do vězení 26letý mladík z Liberecka převzal, nenastoupil ve stanovené lhůtě a přes dva měsíce se mu dařilo mařit výkon úředního rozhodnutí. Jakmile na mladého muže obdrželi policisté příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody, vydaný Okresním soudem, začali po něm intenzivně pátrat.
Rok za mřížemi hrozí slečně, jež zpila do němoty mladistvého
15. 1. 2018 Policisté z Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou ve zkráceném přípravném řízení sdělili 18leté dívce podezření ze spáchání trestného činu podání alkoholu dítěti, kterého se dopustila na konci loňského roku v Jablonci nad Nisou. Tehdy na Silvestra poskytla alkoholické nápoje svému patnáctiletému kamarádovi, ač věděla, že je mladistvý a dosud nedovršil osmnácti let.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Když vidí že se tam nevejde má vycouvat. Takhle přivedla chudáka do...
To je ichtyl, ještě že nikomu nic neudělal. Myslel si že v horách je v...
tak to je ovšem borec. Borec na konec. Toho potkat, tak je jasnej.
ja teda nevim jak kde ale v Liberci sníh mokne a ubývá
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
leden
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).