reklama
Policie a hasiči
300kilový trezor s milionem skončil ve sněhu, pachatel ve vazbě
20. 1. 2019 V sobotu svým rozhodnutím poslal Okresní soud v Semilech 32letého Gruzínce obviněného ze zločinu krádeže ve stadiu pokusu se škodou 1 077 506 korun a z přečinu poškození cizí věci do vazební věznice. Muž figuruje v tragikomickém příběhu s ukradeným a zahozeným trezorem,...
Cizinec zinscenoval nehodu, jde ale o pojistný podvod
19. 1. 2019 Ve vazbě skončil v těchto dnech 55letý cizinec, který byl obviněn ze zločinu pojistného podvodu ve stádiu pokusu. Cizinec, coby řidič osobního vozidla BMW společně s řidičem vozidla Honda, 44letým občanem České republiky zinscenovali po společné dohodě v květnu roku 2015 v Novém Městě pod Smrkem dopravní nehodu s cílem vyvolat pojistný podvod, uplatnit tak pojistné plnění a získat z celé události finanční prospěch.
Trezor s milionem zůstal po zpackané loupeži ležet na sněhu
19. 1. 2019 AKTUALIZOVÁNO: Krádež více než milionu korun ze směnárny v Harrachově na Semilsku zhatil sníh a příliš těžký trezor. Jednoho zloděje - dvaatřicetiletého Gruzína policisté dopadli, za pokus o krádež s velkou škodou a poškození cizí věci mu hrozí až osm let vězení. Po jeho dvou komplicích, rovněž Gruzínech policisté pátrají, sdělila ČTK policejní mluvčí Ivana Baláková.
Při předjíždění náklaďáku dostal smyk, narazil do vozu i svodidel
18. 1. 2019 Včera ráno krátce po půl šesté hodně se stala dopravní nehoda na silnici první třídy číslo 35 v katastru Hodkovic nad Mohelkou. Řidič s vozidlem Toyota Yaris jel ve směru od Turnova do Liberce, kde v táhlé levotočivé zatáčce začal předjíždět nákladní vozidlo s návěsem, přičemž dostal na zledovatělé vozovce smyk, narazil do tohoto nákladního vozu a následně i do svodidel.
Dodávka skončila v potoce, hasiči ji vyzvedli jeřábem
18. 1. 2019 Tři jednotky hasičů zasahovaly včera 17. 1. 2019 u dopravní nehody dodávky na silnici č. 9 mezi obcemi Dubá a Zakšín. Nehoda byla hasičům ohlášena přes linku 112 v 11:35 hodin. Dodávka vyjela v zatáčce mimo komunikaci a skončila přímo uprostřed potoka. Při pádu automobilu došlo ke kontaminaci vodního zdroje naftou a olejem.
Neukázněný kocour pomohl autu na střechu, skočil do řízení
17. 1. 2019 V sobotu odpoledne kousl domácí kocour jednoho z návštěvníků v rodinném domku v Provodíně. I když mu způsobil jen nepatrné povrchové poranění, vznikla velká panika kolem toho, zda kocour netrpí infekční chorobou, když loví myši. Majitel ho proto naložil do auta a vezl ho na prohlídku k veterinární lékařce do Doks.
Řidič vlivem nepřiměřené rychlosti narazil do kamenné zdi
17. 1. 2019 Tento týden v pondělí se stala dopravní nehoda na silnici první třídy číslo 65 ve směru z Liberce do Jablonce nad Nisou. Řidič s vozidlem Škoda Octavia vlivem nepřiměřené rychlosti dostal smyk, vyjel mimo vozovku, kde narazil do kamenné zdi. Řidič havarovaného vozu utrpěl lehké zranění a byl na ošetření převezen zdravotnickou záchrannou službou do liberecké nemocnice.
Bílá dodávka poškodila dřevěné závory, šofér hbitě zmizel
17. 1. 2019 Dopravní policisté šetří nehodu, která se stala v pondělí 14. ledna 2019 krátce před šestou hodinou večer v Liberci, na ulici Vesecká. Neznámý řidič jel ve směru od Vesce do centra města a na chráněném železničním přejezdu ze zatím nezjištěných důvodů poškodil dřevěné závory. Poté z místa nehody ujel, aniž by učinil opatření, která mu ukládá zákon. Došlo tak k poškození - přelomení dvou dřevěných závor železničního přejezdu, kde byla...
Kolečko a papír nahradila u nehod elektronická měřicí stanice
16. 1. 2019 Policisté v Libereckém kraji budou od nového roku využívat nové technologické zařízení sloužící k dokumentování dopravních nehod, tzv. "totální stanice". Po více jak roce a půl zkušebního provozu, v rámci kterého policisté tímto novým způsobem zadokumentovali více jak čtyři stovky dopravních nehod, budou zařízení využívat již všichni dopravní policisté v rámci Libereckého kraje.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Když vidí že se tam nevejde má vycouvat. Takhle přivedla chudáka do...
To je ichtyl, ještě že nikomu nic neudělal. Myslel si že v horách je v...
tak to je ovšem borec. Borec na konec. Toho potkat, tak je jasnej.
ja teda nevim jak kde ale v Liberci sníh mokne a ubývá
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
leden
2019
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).