reklama
Policie a hasiči
Vloupal se do dodávky, uvnitř ho překvapil spící majitel
22. 9. 2017 Tomu se říká smůla pro zloděje. Na druhou stranu pro majitele vozidla štěstí, a to hned dvojnásobné štěstí. Jednak proto, že mu z vozidla nic nebylo odcizeno, a jednak proto, že neutrpěl žádnou újmu na zdraví. Překvapený zloděj mohl jednat jakkoliv, třeba i zkratovitě.
Topná sezóna začíná. Jste na ni dobře připraveni?
21. 9. 2017 OBSAHUJE FOTOGALERII: Přestože topná sezóna začíná oficiálně až 1. října, chladné počasí posledních dnů vede řadu domácností k tomu, že už si alespoň na noc začínají přitápět. Jak ale vypadají naše kotle a komíny po létě? Určitě by je měl před zprovozněním prohlédnout odborník, abychom si byli jisti, že topení v nadcházející topné sezóně bude bezpečné.
10 tisíc litrů nafty za 300 tisíc odčerpal zaměstnanec za 2 týdny
20. 9. 2017 Během necelých dvou týdnů (od druhé poloviny měsíce července do počátku srpna letošního roku) neoprávněně užíval tankovací platební kartu firmy, ve které byl zaměstnán, 31letý muž. Vše zřejmě proto, aby uspokojil svou potřebu po drogách.
Hasiči pomáhali o víkendu u několika dopravních nehod
19. 9. 2017 Hasiči v Libereckém kraji zaznamenali od pátku do neděle na dvacet událostí. Likvidovali následky dopravních nehod například ve Frýdlantu, Horní Branné, Liberci, Oldřichově v Hájích či v České Lípě. Liberečtí profesionální hasiči zasahovali v pátek po poledni (ohlášeno 12:48) u dopravní nehody osobního automobilu a autobusu MHD v ulici Hlávkova v Liberci. V autobuse v době nehody cestovalo 25 osob. Nikdo z cestujících nebyl zraněn.
Českolipský policista si způsobil smrtelné zranění služební zbraní
18. 9. 2017 V pondělí, v ranních hodinách, došlo v rámci Krajského ředitelství policie Libereckého kraje, k tragické události. Jeden z kolegů, zařazený na Územním odboru Česká Lípa, si svou služební zbraní způsobil smrtelné zranění, kterému na místě podlehl. Vedení krajského ředitelství poskytlo rodině policisty okamžitou psychologickou pomoc.
Dva případy krádeží dopravních značek vyšetřují policisté
18. 9. 2017 Policisté na základě podaného oznámení pracovníky poškozené firmy vyšetřují případ krádeže tří sestav dopravního značení. Sestavy se skládají z dopravních značek, konkrétně z výstražné značky "Nerovnost vozovky" a ze zákazové značky "Nejvyšší povolená rychlost". Dopravní značení bylo umístěno na kovových stojanech s gumovými podstavci v úseku, ve kterém poškozená firma prováděla opravu pozemní komunikace. Místo se nachází mezi obcí...
V Lomnici nad Popelkou hořela hala plná chemikálií
18. 9. 2017 AKTUALIZOVÁNO. OBSAHUJE FOTOGALERII: Na operační středisko HZS LK byl v neděli v 19:20 hodin nahlášen požár plechové haly v areálu Severočeských komunálních služeb, s. r. o. na Bryndově v Lomnici nad Popelkou. Na místo vyjelo sedm jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů - 10 cisteren, Protichemický a plynový kontejner s detekční technikou a dýchacími přístroji.
Ohňový polygon se má rozšířit o moduly byt, patro a schodiště
16. 9. 2017 Začátkem září uskutečnili lektoři HZS LK školení ve výcvikovém zařízení v Raspenavě pro dobrovolné hasiče z Hrádku nad Nisou a Frýdlantu. Cílem tréninku v "ohňovém kontejneru" je v rámci odborné přípravy získat praktické zkušenosti a dovednosti, které nelze vštípit teoretickým vzděláváním.
V provozu na práci s polymery v Rynolticích ráno hořelo
15. 9. 2017 Profesionální hasiči z Jablonného v Podještědí společně s dobrovolnými jednotkami obcí Rynoltice, Cvikov a Hrádek nad Nisou vyjížděli dnes v 6:30 hodin do Rynoltic, kde došlo k požáru v průmyslovém objektu. V podniku, který se specializuje na práci s polymery, se v tu dobu nacházeli 4 zaměstnanci.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Když vidí že se tam nevejde má vycouvat. Takhle přivedla chudáka do...
To je ichtyl, ještě že nikomu nic neudělal. Myslel si že v horách je v...
tak to je ovšem borec. Borec na konec. Toho potkat, tak je jasnej.
ja teda nevim jak kde ale v Liberci sníh mokne a ubývá
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
září
2017
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).