reklama
Policie a hasiči
Majitelce psa, který zavinil úraz cyklisty, hrozí vězení
18. 11. 2017 Do velkých potíží přivedla fenka křížence svou paničku poté, co na silnici v Rokytnici nad Jizerou polekala 47letého cyklistu. Ten den si 39letá žena vyrazila na výlet s rodinou a se psem do hor. Na zpáteční cestě si udělala pauzu v Rokytnici nad Jizerou, kde se posadila na...
Liberecká policie se chystá na sobotní zápas Slovanu s Baníkem
17. 11. 2017 V sobotu, 18. listopadu 2017, se v Liberci na stadionu U Nisy sehraje fotbalové utkání HET ligy mezi mužstvy FC Slovan Liberec a FC Baník Ostrava. Začátek zápasu zahájí úvodní "hvizd" již v 16 hodin. Toto fotbalové klání je ze strany Policie ČR vyhodnoceno jako rizikové, čemuž bude samozřejmě odpovídat i opatření, na které se policisté připravují. Cílem bezpečnostního opatření bude zejména zajištění klidu a bezpečnosti ve městě Liberci, v jeho okolí,...
Okamžik mu stačil k tomu, aby ukradl v pivnici peněženku
17. 11. 2017 Minulý týden 7. listopadu dosud neznámý pachatel krátce před třiadvacátou hodinou využil nestřeženého okamžiku a ze stolu v prostoru pivnice v ulici Pražská v Jablonci nad Nisou odcizil volně odloženou peněženku. V této ukradené peněžence měl její majitel uloženy osobní doklady a finanční hotovost v české i cizí měně v celkové hodnotě 17.850,-Kč.
Hasiči zachránili z bytového domu v Dolním Kořenově 4 lidi
15. 11. 2017 Dnes v 4:57 hodin byl na tísňovou linku 112 ohlášen požár dvoupodlažního bytového domu v Dolním Kořenově. Operační důstojník na místo povolal jednotky druhého stupně požárního poplachu. Požár zasáhl dětský kočárek stojící na chodbě, podlahu a zeď chodby v 1. patře bytového domu.
Brutálniho násilníka poznala žena na internetové seznamce
14. 11. 2017 V sobotu nad ránem zasahovali policisté v jednom bytě na Semilsku proti 33letému muži, který do krve zbil svoji družku. Tu noc ji nejprve urážel a ponižoval, ale to jeho ego neuspokojilo. Ačkoliv se jeho slovním útokům nijak nebránila, napadl ji později několika údery pěstí do obličeje a hlavy. Potom jí ani nedovolil, aby si zavolala Zdravotnickou záchrannou službu a nechal ji v bolestech trpět doma. Pomoc nakonec kontaktovala tajně.
Příčinou ranních nehod v Libereckém kraji bylo náledí
14. 11. 2017 OBSAHUJE FOTOGALERII: Hasiči v Libereckém kraji zaznamenali během úterního rána desítku událostí. Likvidovali následky dopravních nehod například v Ohrazenicích, Turnově, Kunraticích u Cvikova, Březině či Žďárku. Hned dvě dopravní nehody způsobené pravděpodobně zledovatělou vozovkou se staly po čtvrté hodině ranní na silnici I. třídy I/13 u obce Kunratice u Cvikova. Řidičky na namrzlém mostě nezvládly své vozy a nezávisle na sobě nabouraly do...
Nalezený telefon si nepoctivý nálezce nechal, hrozí mu vězení
14. 11. 2017 Minulý týden v pátek večer krátce po půl sedmé hodině zapomněl čtrnáctiletý chlapec svůj mobilní telefon ležen na lavičce na vlakové zastávce Jablonec nad Nisou – centrum. Ovšem během pouhých necelých deseti minut neznámý pachatel tento mobil zn. Alcatel Idol 4S v hodnotě 8.500,- Kč nalezl a odnesl si ho.
Otec dluží svým dětem na výživném přes sto šedesát tisíc
13. 11. 2017 V uplynulých dnech policisté z Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou - Mšeně ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření ze spáchání trestného činu zanedbání povinné výživy, kterého se dopustil tím, že v době od června roku 2013 řádně neplní vyživovací povinnost vůči svým dvěma dosud nezletilým dětem tak, jak mu byla stanovena rozsudky Okresního soudu v Jablonci nad Nisou.
Hasiči likvidovali požár chatky v Horní Libchavě
13. 11. 2017 V neděli večer (19:33 hodin) přijalo operační středisko hasičů hlášení o požáru zahradní chatky v Horní Libchavě. Na místo byli vysláni profesionální hasiči z České Lípy společně s dobrovolnou jednotkou z Volfartic a Stružnice-Jezve. V době příjezdu hasičů byla střecha objektu o velikosti 7x6 metrů z velké části zasažena požárem. Hasiči k likvidaci použili 2 vodní proudy, zasahovali v dýchacích přístrojích.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Když vidí že se tam nevejde má vycouvat. Takhle přivedla chudáka do...
To je ichtyl, ještě že nikomu nic neudělal. Myslel si že v horách je v...
tak to je ovšem borec. Borec na konec. Toho potkat, tak je jasnej.
ja teda nevim jak kde ale v Liberci sníh mokne a ubývá
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
listopad
2017
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).