reklama
Policie a hasiči
Mladá řidička skončila s vozidlem na střeše, toto z něj zbylo
20. 11. 2018 Včera dopoledne krátce před půl devátou hodinou se stala dopravní nehoda na silnici třetí třídy ve směru s Dolní Černé Studnice do Jablonce nad Nisou. Teprve devatenáctiletá řidička s vozidlem Škoda Octavia combi v pravotočivé zatáčce v klesání vlivem nepřiměřené...
Platební kartu měli doma, přesto s ní někdo na internetu platil
19. 11. 2018 Policisté z obvodního oddělení Liberec - Vratislavice se zabývají případem krádeže finanční hotovosti z bankovního účtu. Neznámý pachatel získal nezjištěným způsobem údaje k platební kartě manželského páru a následně provedl v první polovině listopadu letošního roku tři platební transakce při nákupu zboží přes internet. Velmi se podivovali, když obdrželi měsíční výpis z bankovního účtu a na něm byly transakce, o kterých neměli ani...
Skončil na středu kruhového objezdu, měl v sobě tři promile
19. 11. 2018 Během dnešní noci, krátce před desátou hodinou, přijal operační důstojník na tísňovou linku 158 oznámení o havárii osobního vozidla v Liberci - Vratislavicích. Řidič Octavie skončil na středovém ostrůvku kruhového objezdu. 2 Řidič Octavie jel po silnici I. třídy č. 14 ve směru od Jablonce nad Nisou ke kruhovému objezdu směr Kunratice. Při průjezdu mírnou levotočivou zatáčkou se zřejmě plně nevěnoval řízení svého vozidla a místo toho aby...
Alkohol z volantem, první letošní smyky, řízení se zákazem
19. 11. 2018 Minulý týden v pátek policisté z Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou ve zkráceném přípravném řízení sdělili 61letému muži podezření ze spáchání trestných činů ohrožení pod vlivem návykové látky a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázaní, kterých se dopustil 6. listopadu letošního roku. Tehdy byl v noci krátce před dvaadvacátou hodinou kontrolován policejní hlídkou při řízení vozidla Škoda Felicia combi v ulici Hřbitovní v...
Mladá žena kradla peníze na benzínce svému zaměstnavateli
18. 11. 2018 Policisté z obvodního oddělení Hejnice sdělili v uplynulých dnech ve zkráceném přípravném trestním řízení podezření 21leté ženě z Frýdlantska z přečinu krádeže. Mladá žena má na svědomí krádež na čerpací stanici v Raspenavě. Žena, která se ucházela o práci obsluhy na čerpací stanici, se zde zaučovala na prodejně. Využila znalosti prostředí a také chvilky, kdy se nacházela na prodejně zcela sama, a rozhodla se, že si finančně přilepší.
Muž, který napadl ženu v Jablonci u Kauflandu, už je ve vazbě
18. 11. 2018 Tento týden v úterý kriminalisté ze Služby kriminální policie a vyšetřování v Jablonci nad Nisou zahájili trestní stíhání 28letého muže jako obviněného ze spáchání zločinu loupež, kterého se dopustil den před tím večer krátce po dvaadvacáté hodině před prodejnou Kaufland v Jateční ulici v Jablonci nad Nisou.
Policie obvinila muže (35) z loupeže, která se stala v Libštátu
16. 11. 2018 Kriminalisté semilského územního odboru zadrželi ve středu 14. listopadu v odpoledních hodinách v Semilech 35letého místního muže, kterého důvodně podezřívají ze spáchání ozbrojené loupeže v prodejně Jednoty Coop v Libštátu. Vyšetřovatelka ho téhož dne obvinila ze zločinu loupeže a současně podala státnímu zástupci podnět k jeho vazebnímu stíhání. To proto, aby ve své trestné činnosti nepokračoval a trestnímu stíhání se nevyhýbal.
Na Českolipsku zemřeli dnes dopoledne tragicky dva lidé
16. 11. 2018 AKTUALIZOVÁNO: Hasiči spolu s dalšími složkami Integrovaného záchranného systému zasahovali dnes v dopoledních hodinách u dopravní nehody na silnici III. třídy mezi Mimoní a Hvězdovem na Českolipsku. Zde došlo krátce před jedenáctou hodinou k dopravní nehodě jednoho osobního automobilu.
Řidič octavie se střetl s vydrou, přívěs smykem narazil do auta
16. 11. 2018 OBSAHUJE FOTOGALERII: Na našich stránkách jsme již varovali před divočáky, srnkami, jeleny a laněmi křižujícími silnice Českolipska a vbíhajícími do jízdní dráhy řidičům motorových vozidel. Ve středu tento pestrý seznam rozšířila dokonce i vydra. Ta kolem 5:45 vběhla pod kola osobního vozidla značky Škoda Octavia za obcí Zákupy ve směru na Českou Lípu. Střet bohužel nepřežila a na vozidle zanechala škodu ve výši 20 000 korun.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Když vidí že se tam nevejde má vycouvat. Takhle přivedla chudáka do...
To je ichtyl, ještě že nikomu nic neudělal. Myslel si že v horách je v...
tak to je ovšem borec. Borec na konec. Toho potkat, tak je jasnej.
ja teda nevim jak kde ale v Liberci sníh mokne a ubývá
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
listopad
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).