reklama
Informační servis
Děti v Liberci navázaly spojení s ruskou částí kosmické stanice
21. 7. 2018 Spojení s Mezinárodní kosmickou stanicí (ISS) navázaly děti, které jsou na první mezinárodní letní kosmické škole v Liberci. Bylo to první spojení v České republice s ruskou částí mezinárodní kosmické stanice, řekl dnes novinářům Milan Halousek z České kosmické...
Jablonec získal Acostu a uzavřel s ním smlouvu na tři roky
21. 7. 2018 Jablonecký fotbalový klub dotáhl před startem sezony příchod další z posil, které se s týmem přes léto připravují. Uruguayský záložník Rafael Acosta přestoupil z Brna a podepsal smlouvu na tři roky. Sedmadvacetiletý krajní záložník už v české lize oblékal dres Bohemians Praha 1905.
Fotbalisty Liberce posílil záložník Mara z Jihlavy
21. 7. 2018 Fotbalisté Liberce získali těsně před startem nového ročníku nejvyšší soutěže posilu do středu pole. Na sever Čech přestoupil z druholigové Jihlavy třiadvacetiletý guinejský záložník Kamso Mara, který ve Slovanu podepsal blíže nespecifikovanou smlouvu. Opačným směrem zamířil na hostování Ondřej Machuča. Oba kluby o tom informovaly na svých webech.
Liga začíná! Slovan vyzve v úvodním kole nového ročníku Karvinou
21. 7. 2018 A je to tu! Startuje nový ročník nejvyšší fotbalové soutěže. A nejedná se o ledajaký ročník. Letos poprvé se bude hrát liga novým formátem, ve kterém nejen o mistrovi rozhodnou nadstavbová kola. V 1. kole Fortuna ligy, jak se nově soutěž jmenuje, přivítá Slovan na svém stadionu Karvinou. Připíšeme si výhru hned na úvod? Zápas začíná v sobotu 21. 7. v 17:00.
Na Bezdězu šerm, Trosky bude obléhat švédské vojsko
21. 7. 2018 Kasteláni hradů a zámků si na hlavní prázdniny připravili rozšířenou nabídku pro rodiny s dětmi, která zahrnuje zkrácené prohlídky v doprovodu kostýmovaného průvodce, nejčastěji princezny, na Kuksu děti proniknou do výroby léků, v Souboru lidových staveb Vysočina jsou připraveny pracovní listy pro celou rodinu a víkendové programy s řemeslníky, na Sychrově i napínavá hra v zámeckém parku, náchodský zámek nabízí možnost vyzkoušení kostýmů...
Hokejová příprava na vlastní oči! 25. července je otevřený trénink
20. 7. 2018 Chcete si pěkně zblízka prohlédnout tréninkovou jednotku tygřího A-týmu? Už ve středu 25. července budete mít možnost! Bílí Tygři pořádají pro své fanoušky otevřený trénink, po němž bude následovat krátké setkání s vybranými hráči. Bílí Tygři se v tomto týdnu vrhli po dvoutýdenní dovolené znovu na led. Prozatím kombinují především lehčí tréninkové jednotky na ledě s individuální přípravou na suchu či v posilovně.
Poslední oprava na Valdštejně, nad biliárním sálem, finišuje
20. 7. 2018 Rok 2018 byl na hradě Valdštejn opět ve znamení stavebních úprav. Řada z nich byla dokončena ještě před začátkem turistické sezóny, poslední oprava nad biliárním sálem finišuje v těchto dnech.
Nebezpečného muže strážníci doprovodili na psychiatrii
20. 7. 2018 - Obsluha městského kamerového systému zaznamenala rvačku dvojice mužů před nechvalně známým barem Moskva. Útočník použil vůči napadenému několik velmi tvrdých úderů, dva z nich byly kopance přímo do hlavy. Napadený na místě odmítl lékařské ošetření. Pachatelem je známá firma, psychicky nemocný muž, který nemá kde bydlet a v pohybuje se po České Lípě.
Dobrovolníci z celého světa pomohou při dřevosochání
20. 7. 2018 Od 22. 7. do 5. 8. 2017 bude Harrachov hostit skupinu sedmi zahraničních dobrovolníků z Belgie, Ruska, Portugalska, Turecka, Srbska a Španělska. Dobrovolníci budou pomáhat při organizaci akce Svatoanenské dřevosochání. Krátkodobý mezinárodní projekt, workcamp, je v Harrachově organizován ve spolupráci s organizací INEX-SDA již třetím rokem.
Aktuální diskuze
A ta cisterna označená "Pitná voda" patří komu? Nechtěl bych se dožít...
V článku vedle čtu, že se ve Svijanech rozjíždějí plechovky, proč...
Kdo by chodil do hospody, aby tam stál před hospodou a nechal na sebe...
nevypadá úplně normálně, ale to se vědělo i bez jeho knáky a...
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
červenec
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).