reklama

Zápas s Chomutovem obohatí program pro děti, přijde i kouzeník

2. 2. 2019
V neděli 3. února přivítají Bílí Tygři v Home Credit Areně chomutovské Piráty a toto utkání zpestří speciální doprovodný program pro rodiny s dětmi. Nejen, že tradice „dětských zápasů“ nebude přerušena už 8. sezónu v řadě, ale navíc se děti poprvé budou moci i aktivně zapojit do dění na ochozu a tribunách.
Zápas s Chomutovem obohatí program pro děti, přijde i kouzeník
Foto: www.hcbilitygri.cz
Celým programem spolu se stálým tygřím moderátorem Janem Havlíčkem fanoušky provede desetiletá Mia Gabryšová z dramatického oboru liberecké ZUŠ.
 
Díky online soutěži se také 10 dětských výherců stane na jeden den součástí týmu Bílých Tygrů! Nabídneme jim vyjímečný hokejový zážitek v těsné blízkosti ledové plochy a samotných hráčů Bílých Tygrů, když se za týmem vydají bezprostředně po skončení zápasu přímo do kabiny.
 

Malí novináři

Ve spolupráci s Dětskou Televizí Liberec bude po skončení utkání uspořádána tisková konference s hráči a trenéry obou celků. Kromě zkušených sportovních novinářů se jí budou účastnit rovněž děti, redaktoři liberecké dětské televize a také výherci naší online soutěže. Dětská televize bude hostem Bílých Tygrů v průběhu celého hracího dne, tedy i na dopoledním rozbruslení a při předzápasovém programu týmu.

Děti na scénu!

Vedle dětské moderátorky budou aktivními protagonisty doprovodného programu i další děti. Trio malých zpěváčků odzpívá státní hymnu a v první přestávce zápasu se pak na ledě v krátkém zápase v minihokeji představí tygří prvňáčci.

Hokejový trénink o ceny

Pro nejmenší bude už před začátkem utkání (15:00-16:00) při vstupu do areny připraven „lehký hokejový trénink“, kdy na 4 stanovištích musí prokázat své schopnosti. Vyzkouší si střelbu na branku, poznávání hráčů a jejich čísel, či pravý „hokejový balanc“. Po úspěšném absolvování tréninku si pak děti mohou vytočit některou ze zajímavých cen na kole štěstí.

Možná přijde i kouzelník

Stejně jako v loňském roce se v obou přestávkách utkání v prostoru u infopultu Areny postará o zábavu kouzelnický bavič a performer Čárykluk, během jehož vystoupení nebývá nouze nejen o triky, ale i o legraci.

 

www.hcbilitygri.cz
jn bohemka
21. 4. 2019 20:33 Nelehký zápas s posledním týmem tabulky mají za sebou jablonečtí fotbalisté. Proti Dukle Praha museli otáčet nepříznivý vývoj, obrat zařídili Chramosta a kapitán Hübschman.
doksy
21. 4. 2019 17:28 Bezmála jedním milionem korun podpořil v posledních letech Liberecký kraj obnovu zámku v Doksech. Od roku 2015 patří zámek městu, které se snaží celý areál objektu zpřístupnit veřejnosti.
skalka
21. 4. 2019 16:21 Ještěd v Liberci na Velký pátek zahájil letní sezonu. Čtyřsedačková lanovka Skalka bude v dubnu v provozu o víkendech a svátcích, v květnu a červnu od středy do neděle. O prázdninách denně.
czocha
21. 4. 2019 15:38 Majestátní, připomínající moravský Bouzov, se na skále nad Lešňianským jezerem vypíná Czocha. Polský zámek blízko Frýdlantu i jeho romantické okolí stojí za návštěvu. Je otevřen.
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
duben
2019
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).