reklama
Informační servis
Infarktový duel Liberce a Třince nakonec rozsekl Hudáček
22. 1. 2019 Po druhé třetině utkání mezi Libercem a Třincem napadlo asi jen málokoho, jak moc se ještě duel může zvrhnout. Šelmy vedly 3:0 a Oceláři vypadali, tak říkajíc, na ručník. Třinečtí ale ve třetí části dokázali srovnat a vše rázem směřovalo do prodloužení. To ale v...
Robot Thespian předá dětem v iQLANDII pololetní vysvědčení
22. 1. 2019 Z rukou Thespiana, prvního humanoidního robota v zemi, přebere téměř stovka školáků ve čtvrtek 31. ledna v liberecké iQLANDII pololetní vysvědčení. Do science centra přijedou třídy z Děčína, ale i z Prahy. Robot každému žákovi sdělí, v čem je dobrý, a naopak, v jakých předmětech by měl přidat.
Parkovací automaty budou v Jablonci zprovozněny od února
22. 1. 2019 Magistrát města Jablonec nad Nisou dnes odvolal mimořádný stav – režim volného parkování ve městě, který byl v platnosti od 9. ledna tohoto roku. Úplné zprovoznění všech parkovacích automatů v Jablonci je naplánováno na 1. února 2019.
Kriminalisté šetří poškození auta zaparkovaného v Jizerské ulici
22. 1. 2019 V neděli ráno krátce před půl devátou hodinou policisté na lince 158 přijali oznámení o poškození zaparkovaného vozidla v ulici Jizerská v Liberci. V současné době probíhají úkony trestního řízení a zajišťování důkazů v souvislosti s tímto případem. Policistům se také v neděli podařilo zadržet podezřelého 39letého muže.
Nahé fotky a videa měla ženu na facebooku zkompromitovat
22. 1. 2019 Zatím nezjištěný pachatel, po kterém nyní kriminalisté pátrají, pravděpodobně znal přístupové heslo do facebookového profilu mladé ženy ze Semilska a zneužil ho. Neznámý vnikl na její facebookovou "zeď" a vložil na ni kompromitující fotografie včetně dvou soukromých erotických videí, která vznikla v době jejího bývalého partnerského vztahu a zachycují zřetelně i její tvář. To vše ještě doplnil vulgárním komentářem a zveřejnil. Potom její...
Jablonec láká na cestovních veletrzích sportovce i ženy
22. 1. 2019 Ač se může zdát, že je léto v nedohlednu, přípravy na novou turistickou sezonu jsou v plném proudu. Destinace již nyní představují své atraktivity na veletrzích cestovního ruchu. Výjimkou není ani Jablonec nad Nisou. První z veletrhů, kde se Jablonec letos prezentoval, se konal v lednu v německém Zwickau.
Jablonec nad Nisou rozdělí letos na dotacích více než 11 mil.Kč
22. 1. 2019 Jablonec nad Nisou rozdělí letos na dotacích na podporu sociálních služeb, vzdělávání, kultury a sportu více než 11 milionů korun. Nejvíc peněz je určeno na podporu registrovaných sociálních služeb. V rozpočtu je na to bezmála sedm milionů korun, žádosti přijímá magistrát do konce ledna. Dotace jsou určené na financování běžných nákladů souvisejících s poskytováním sociálních služeb, řekla ČTK mluvčí magistrátu Markéta Hozová.
Sparťanský fotbalista Vatajelu bude na jaře hostovat v Jablonci
22. 1. 2019 Bogdan Vatajelu odchází z pražské Sparty na půlroční hostování s opcí do Jablonce. Informovaly o tom webové stránky obou klubů. Pětadvacetiletý rumunský fotbalista může hrát na levém kraji obrany nebo zálohy. Vatajelu přišel na Letnou před dvěma lety z Universitatey Craiova.
Liberec pouští Mashikeho Sukisu na hostování zpět do Budějovic
22. 1. 2019 S fotbalisty Liberce neodcestoval na soustředění konžský útočník Elvis Mashike Sukisa, který míří zpět do druholigových Českých Budějovic na půlroční hostování. Čtyřiadvacetiletý Mashike Sukisa přestoupil do Liberce v létě právě z Českých Budějovic, kam zamířil o rok dříve z Vltavínu. Předtím působil na Slovensku.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Souhlas s jednanim nalezce i krajskeho uradu :) Snad jedinou namitku bych...
Hanusy, Hanusy, vy jste nedával pozor. Opět jako ve škole!!! Píšu vám...
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
leden
2019
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).