reklama
Informační servis
Skiareály v Lib. kraji lákají na nižší ceny, sněhu je dost
21. 3. 2019 Velká zimní střediska v Libereckém kraji jsou s výjimkou Ještědu stále v provozu a lákají na levnější jízdné. Sněhu je na sjezdovkách dostatek, areály uvádějí od 20 do 90 centimetrů. Do hor se stále dá vyrazit i na běžky. Podmínky pro lyžování jsou výborné...
Góly na začátku nás uklidnily, pochvaloval si tygří bek Šmíd
21. 3. 2019 FOTOGALERIE UVNITŘ: Hokejisté Liberce měli před úvodním duelem čtvrtfinále play off dlouhou herní pauzu. Poslední zápas základní části extraligy odehráli 8. března na ledě Sparty. Na jejich úvodním výkonu proti Mladé Boleslavi se to však vůbec neprojevilo. Podle názoru zkušeného beka Ladislava Šmída především díky velmi povedené první třetině. Bílí Tygři vyhráli 5:1, hosté se prosadili až v závěru zápasu.
Bude březen bez deště a duben bez trávy? Dozvíte se v iQLANDII
21. 3. 2019 Březen za kamna vlezem! Ale vy rozhodně za kamna nelezte a přijďte v sobotu 23. března do liberecké iQLANDIE na iQCAFÉ. U příležitosti Světového dne meteorologie tu na vás čeká přednáška „Předpověď počasí v médiích“.
Tygři nastříleli Mladé Boleslavi pět branek a ujali se vedení v sérii
20. 3. 2019 AKTUALIZOVÁNO. OBSAHUJE FOTOGALERII: Hokejisté Liberce porazili v prvním utkání čtvrtfinálové série play off extraligy Mladou Boleslav vysoko 5:1. Vítěz základní části rozhodl již v první třetině, kterou Severočeši vyhráli 3:0. Bílí Tygři prodloužili vítěznou sérii proti Bruslařskému klubu před svými diváky na 18 zápasů. Středočeši uspěli pod Ještědem naposledy v listopadu 2010. Ve čtvrtek se v Liberci hraje druhý duel, začne opět v 19 hodin.
Liberec převede Vesecký rybník zřejmě zdarma na Povodí Labe
20. 3. 2019 Liberec zřejmě zdarma převede Vesecký rybník na Povodí Labe, které by následně opravilo hráz a rybník odbahnilo. Vedení radnice upustilo od myšlenky, že by rekonstrukci udělalo město samo. Náklady na ni se odhadují na 30 milionů korun. Novinářům to dnes řekl primátor Jaroslav Zámečník (SLK).
Silnice ve Frýdlantu se uzavře kvůli rekonstrukci mostu
20. 3. 2019 Od 1. dubna bude na pět měsíců úplně uzavřená silnice III. třídy ve Frýdlantu, v místní části města Větrov. Důvodem uzavírky je rekonstrukce havarijního stavu mostu. Uzavírka si vyžádá omezení veřejné linkové autobusové dopravy. Celkové náklady na rekonstrukci mostu dosahují 3,9 milionu korun. Stavbu zaplatí kraj ze svého rozpočtu.
Liberec chce získat pro své úředníky sídlo Skloexportu
20. 3. 2019 Liberec začne jednat se státem o získání bývalého sídla Skloexportu, které je na strategickém místě v blízkosti vlakového a autobusového nádraží. Město chce sedmipodlažní kancelářskou budovu koupit za symbolickou cenu a bez omezujících podmínek jejího využití. Podle znalce má budova, která je prázdná už deset let, hodnotu mezi 27 až 55 miliony korun. Náklady na rekonstrukci se odhadují skoro na půl miliardy korun. Novinářům to dnes řekl primátor...
Čtverce a bílá barva play-off kolekce zaplaví Liberec!
20. 3. 2019 Play-off v Liberci znovu ve znamení bílé! Je to tak pokaždé, když se Bílí Tygři probojují do play-off. Letos ale k bílé přibyly i čtverce. Co znamenají a proč se objevují na všech play-off fanpředmětech? „Chceme do play-off ještě více zatáhnout fanouška a to tím, že si bude moci, jak doufáme, „odškrtnout“ jednotlivá kola podle toho, jak se pro nás bude play-off vyvíjet,“ prozradila Kateřina Hrušková, manažerka fanshopu. Proto se čtverce objevují...
Cyklostezka v Liberci bude dražší a nelze ji zkolaudovat
20. 3. 2019 Prodloužení cyklostezky kolem Nisy v Liberci, která se staví s evropskou dotací, bude o více než milion korun dražší. Původní cena s daní byla zhruba 11 milionů korun. Náklady navíc zaplatí město a bude je zřejmě vymáhat jako škodu. Zhruba kilometrový úsek měl být hotový loni na podzim, práce se ale budou dokončovat až letos. Kdy se podaří cyklostezku otevřít, se zatím neví. ČTK to dnes řekl primátorův náměstek Jiří Němeček.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Souhlas s jednanim nalezce i krajskeho uradu :) Snad jedinou namitku bych...
Hanusy, Hanusy, vy jste nedával pozor. Opět jako ve škole!!! Píšu vám...
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
březen
2019
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).