reklama
Informační servis
Další karambol: Vlak narazil do zabrány na konci kolejiště
18. 1. 2018 Dnes odpoledne krátce před půl pátou hodinou policisté na lince 158 přijali oznámení o nehodě osobního vlaku na vlakovém nádraží ve Smržovce. Osobní vlak vzhhledem k náledí na kolejích nedobrzdil a narazil do zabrány na konci kolejiště. V tomto vlaku v té době cestovalo...
Liberec i letos podpoří provoz Potravinové banky 300 tisíci
18. 1. 2018 Město letos znovu podpoří provoz Potravinové banky, která v Liberci funguje od roku 2012 a díky využití přebytků od obchodních řetězců, pěstitelů a výrobců zdarma zajišťuje distribuci potravin lidem v sociální nouzi. Liberečtí radní schválili poskytnutí dotace ve výši 300 tisíc korun, kterou Potravinová banka využije na úhradu provozních nákladů.
O víkendech Mladým chemiQem v liberecké iQlandii
18. 1. 2018 Posvítit si zkumavkou, vyrobit si z ní neviditelný hasicí přístroj, či dokonce topení? V liberecké iQLANDII vám prozradí, jak na to! Dorazte o víkendu do laboratoří science centra a zapojte se do speciálního světelného workshopu „Mladý chemiQ“. Ten startuje každou sobotu a neděli od 14 a 15 hodin.
Dnešek přinesl i smrtelný úraz při těžbě dřeva na Semilsku
18. 1. 2018 Dneší den je opravdu tragický. K neštěstí došlo i na Semilsku. Dnes po 8. hodině ranní těžil dřevo v lesním prostoru mezi obcemi Poniklá a Roprechtice 51letý muž. Při práci se zaklíněným stromem ve svažitém terénu se jeho mohutný kmen nečekaně uvolnil a spadl. Přitom se vymrštilo lano, které ho jistilo a zasáhlo muže do oblasti krku.
Jizerská 50 inspiruje 14 umělců v čele s Davidem Vávrou
18. 1. 2018 Legendární závod v běhu na lyžích napsal za svou padesátiletou historii už tisíce příběhů sportovců všech úrovní, od naprostých začátečníků až po profesionály z celého světa. Teď píše další příběh, ojedinělý, jiný než všechny ostatní - umělecký. Je o zrodu kolekce obrazů, grafik, soch, kreseb a fotografií, kterou připravilo na téma Jizerská 50 čtrnáct uznávaných autorů.
Nemocnice v České Lípě zlepšila podmínky pro handicapované
18. 1. 2018 Českolipská nemocnice zkvalitnila služby pro všechny handicapované. V přízemí budovy polikliniky nechala přebudovat sociální zázemí, které nově slouží pro všechny handicapované pacienty i návštěvníky. Cílem nemocnice je, aby návštěva v nemocnici byla pro tuto skupinu co nejpříjemnější. 
Osmdesátiletá paní zemřela v Tanvaldu při střetu s vlakem
18. 1. 2018 AKTUALIZOVÁNO: Dnes dopoledne krátce po půl jedenácté hodině policisté na lince 158 přijali oznámení o střetu vlaku s chodkyní na železničním přejezdu v ulici Poštovní v Tanvaldě. Při střetu s vlakem osmdesátiletá chodkyně utrpěla těžké zranění, kterému na místě události podlehla a zemřela. Ve vlaku v té době cestovalo 35 lidí a nikdo z nich zraněn nebyl.
Kultura, památky a cestovní ruch mají čtyři dotační programy
18. 1. 2018 Zastupitelstvo Libereckého kraje na svém zasedání koncem minulého roku schválilo vyhlášení čtyř dotačních programů v oblasti kultury, památkové péče a cestovního ruchu. Konkrétně Kulturní aktivity v Libereckém kraji, program Záchrana a obnova památek, dále Stavebně historický průzkum a Podpora rozvoje cestovního ruchu v Libereckém kraji. Celkem je ve všech čtyřech programech k rozdělení připraveno přes 17 milionů korun.
Bakoš pojede na olympiiádu, nastoupí za tým Slovenska
18. 1. 2018 V českém národním týmu si na olympijských hrách v Pchjongčchangu žádný ze současných Bílých Tygrů nezahraje, přesto náš klub nebude na tomto turnaji bez zástupce. Slovenský dres oblékne Martin Bakoš! Bakošovo zařazení na olympijskou nominaci není přílišným překvapením.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
V článku vedle čtu, že se ve Svijanech rozjíždějí plechovky, proč...
Kdo by chodil do hospody, aby tam stál před hospodou a nechal na sebe...
nevypadá úplně normálně, ale to se vědělo i bez jeho knáky a...
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
leden
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).