reklama
Informační servis
V jabloneckém Domě Naděje přijímají použitelné teplé oblečení
20. 11. 2017 Dům Naděje v jablonecké ulici Za Plynárnou je azylovým domem pro lidi bez domova nebo v krizi. Jeho služeb může od roku 2015 využít každý občan, který je sociálně vyloučený nebo je tímto stavem ohrožený. V současnosti je dům ze 70 % naplněný. V nastávajícím období je...
U Václavic hned ráno  havaroval kamion a dvě osobní auta
20. 11. 2017 K vážné dopravní nehodě nákladního automobilu a dvou osobních vozidel došlo dnes krátce po půl sedmé ráno na silnici II. třídy ve Václavicích nedaleko Hrádku nad Nisou. Operační důstojník na místo ihned vyslal profesionály ze stanic Liberec a Hrádek nad Nisou.
Exbrněnský Kvapil rozhodl o výhře Liberce nad Kometou 4:3
20. 11. 2017 FOTOGALERIE + OHLASY UVNITŘ: Hokejisté Liberce zdolali ve 23. kole extraligy mistrovské Brno 4:3 a ve druhé repríze finále v této sezoně uspěli proti Kometě poprvé po sedmi porážkách za sebou. Rozhodl o tom v 55. minutě útočník Marek Kvapil, který v minulém ročníku pomohl Kometě k titulu a na sever Čech zamířil po nepodařeném angažmá v Chabarovsku v KHL. "Nebral jsem to nijak speciálně. Samozřejmě ty kluky tam znám, je tam dobrá parta. Já jsem se ale...
V Zákupech si připomněli 300 let od narození Marie Terezie
20. 11. 2017 O mimořádné prohlídky zámku v Zákupech na Českolipsku byl o svátečním víkendu velký zájem, využilo jich několik stovek lidí. Návštěvníci si připomněli výročí 300 let od narození Marie Terezie, pra(pra)babičky císařů, kteří zdejší zámek v minulosti vlastnili. Do Zákup mířily hlavně rodiny s dětmi. Svou roli sehrálo asi i počasí a také to, že široko daleko není žádný jiný zámek či hrad otevřený, zaujalo ale zřejmě i téma, řekl ČTK...
V liberecké Ostašovské ulici se našlo tělo nrtvého muže
20. 11. 2017 V sobotu 18. listopadu, krátce před půl devátou ráno, přijali policisté z Integrovaného operačního střediska, prostřednictvím linky tísňového volání 158, oznámení o nálezu bezvládného lidského těla. Muž bez známek života byl nalezen nedaleko obchodního centra situovaného v ulici Ostašovská v Liberci.
Českolipská nemocnice se připojí ke Světovému dni CHOPN
20. 11. 2017 Plicní oddělení českolipské nemocnice se již tradičně připojuje ke Světovému dni CHOPN (Chronické obstrukční plicní nemoci). Ten v letošním roce připadá na 22. listopadu. Po celý den bude mít veřejnost bez jakéhokoli objednávání možnost prověřit stav svých plic. Lidé tak budou moci absolvovat vyšetření - spirometrii, které onemocnění odhaluje.
Předvánoční akce se v kraji rozběhnou příští týden
19. 11. 2017 Tradičně bohatá bude předvánoční nabídka v Libereckém kraji. Adventní trhy s doprovodným programem a další akce budou pořádat města, památky, muzea, školy či spolky. Advent sice začíná až na začátku prosince, některé akce se ale uskutečnily už o tomto víkendu, vyplývá z ankety ČTK.
Kometu na ledě Bílých Tygrů srazil premiérovou trefou Kvapil
19. 11. 2017 OBSAHUJE FOTOGALERII: Bílí Tygři ve vyrovnaném utkání odrazili nápor brněnské Komety a připsali si do tabulky velmi důležité tři body. Už už to vypadlo, že se pod Ještědem bude prodlužovat, v samotném závěru ale úřadující šampiony srazil Marek Kvapil, který ještě v minulé sezóně byl členem mistrovského celku.
Pivovar Svijany obdržel další dvě ocenění za pivní speciály
19. 11. 2017 Dva svijanské speciály zabodovaly v letošním osmém ročníku soutěže speciálních a neobvyklých piv z domácí české produkce CEREVISIA SPECIALIS - PIVNÍ SPECIÁL ROKU 2017 a připsaly si tak do dlouhého seznamu ocenění další dvě položky. V kategorii světlá speciální piva obsadil Svijanský Kníže 13 % druhé místo z třinácti přihlášených vzorků piv, v kategorii polotmavé a tmavé pivní speciály přiřkla dvacetičlenná hodnotitelská komise třetí cenu...
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
nevypadá úplně normálně, ale to se vědělo i bez jeho knáky a...
Nebezpečný živočich opustil své stádo. Co by mně či kohokoli jiného...
dobře, třikrát ex!
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
listopad
2017
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).